HCM0503-1R0-R
Číslo produktu DigiKey
283-HCM0503-1R0-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-HCM0503-1R0-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-HCM0503-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HCM0503-1R0-R
Popis
FIXED IND 1UH 10.1A 11.44 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 10.1 A 11,44mOhm max. 2020 (5050 metrický)
Kategorie
Saturační proud (Isat)
8,5A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
11,44mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
2020 (5050 metrický)
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,203" D x 0,201" Š (5,15mm x 5,10mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)