HB0830-2R5605-R
Číslo produktu DigiKey
283-3125-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HB0830-2R5605-R
Popis
CAP 6F -10% +30% 2.5V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
6 F Superkondenzátor (EDLC) 2.5 V Radiální, Plechovka 100mOhm při 100Hz 1000h při 70°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 70°C
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
6 F
Velikost / rozměry
0,335" prům. (8,50mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
1,220" (31,00mm)
Jmenovité napětí
2.5 V
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
100mOhm při 100Hz