FP1005R1-R12-R
Číslo produktu DigiKey
283-FP1005R1-R12-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-FP1005R1-R12-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-FP1005R1-R12-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FP1005R1-R12-R
Popis
FIXED IND 120NH 53A 0.39 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
120 nH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 53 A 0,39mOhm Nestandardní
Kategorie
Saturační proud (Isat)
60A
Mfr
Stínění
Nestíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
0,39mOhm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,402" D x 0,276" Š (10,20mm x 7,00mm)
Tolerance
±10%
Výška při usazení (max)
0,195" (4,95mm)