EXL1V0606-5R6-R
Číslo produktu DigiKey
283-EXL1V0606-5R6-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-EXL1V0606-5R6-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-EXL1V0606-5R6-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EXL1V0606-5R6-R
Popis
FIXED IND 5.6UH 10A 15.8 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5.6 µH Stíněný Lisovaný Vodič 10 A 15,8mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
15,8mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
17MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,283" D x 0,272" Š (7,20mm x 6,90mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,236" (6,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Základní číslo produktu
Saturační proud (Isat)
9A