EFPLS1DJ104C042LH
Číslo produktu DigiKey
283-EFPLS1DJ104C042LH-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EFPLS1DJ104C042LH
Popis
CAP FILM 0.1UF 5% 1300VDC RAD
Podrobný popis
0.1 µF Filmový kondenzátor 1300V (1,3kV) Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
13 mOhms
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Velikost / rozměry
1,024" D x 0,394" Š (26,00mm x 10,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,768" (19,50mm)
Tolerance
±5%
Stejnosměrné jmenovité napětí
1300V (1,3kV)
Rozteč přívodů
0,886" (22,50mm)