EFPLS1AJ103B012LH
Číslo produktu DigiKey
283-EFPLS1AJ103B012LH-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EFPLS1AJ103B012LH
Popis
CAP FILM 0.01UF 5% 1000VDC RAD
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10000 pF Filmový kondenzátor 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
62 mOhms
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,709" D x 0,197" Š (18,00mm x 5,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,453" (11,50mm)
Tolerance
±5%
Koncovka
PC vývody
Stejnosměrné jmenovité napětí
1000V (1kV)
Rozteč přívodů
0,591" (15,00mm)