EFPLA2AJ153B092LH
Číslo produktu DigiKey
283-EFPLA2AJ153B092LH-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EFPLA2AJ153B092LH
Popis
CAP FILM 0.015UF 5% 2000VDC RAD
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.015 µF Filmový kondenzátor 2000V (2kV) Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Mfr
Způsob montáže
Průchozí otvor
Řada
Pouzdro
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
0,709" D x 0,335" Š (18,00mm x 8,50mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
0,591" (15,00mm)
Kapacita
Koncovka
PC vývody
Tolerance
±5%
Rozteč přívodů
0,591" (15,00mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
2000V (2kV)
Aplikace
Automobilový průmysl; vysokofrekvenční, Spínání; vysokoimpulzní, DV/DT
Dielektrický materiál
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
45 mOhms