EFPLA1AJ104C042LH
Číslo produktu DigiKey
283-EFPLA1AJ104C042LH-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EFPLA1AJ104C042LH
Popis
CAP FILM 0.1UF 5% 1000VDC RAD
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.1 µF Filmový kondenzátor 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Mfr
Způsob montáže
Průchozí otvor
Řada
Pouzdro
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
1,024" D x 0,394" Š (26,00mm x 10,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
0,768" (19,50mm)
Kapacita
Koncovka
PC vývody
Tolerance
±5%
Rozteč přívodů
0,886" (22,50mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
1000V (1kV)
Aplikace
Automobilový průmysl; vysokofrekvenční, Spínání; vysokoimpulzní, DV/DT
Dielektrický materiál
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
13 mOhms