ECMS1V1306-701-R
Číslo produktu DigiKey
283-ECMS1V1306-701-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-ECMS1V1306-701-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-ECMS1V1306-701-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECMS1V1306-701-R
Popis
CMC 8A 2LN 700 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 700 Ohms @ 100 MHz 8A DCR 6mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
8A
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
6mOhm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
80V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Velikost / rozměry
0,492" D x 0,425" Š (12,50mm x 10,80mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,252" (6,40mm)
Impedance při kmitočtu
700 Ohms @ 100 MHz