DR74-102-R
Číslo produktu DigiKey
513-1387-2-ND - Páska a cívka (TR)
513-1387-1-ND - Řezaná páska (CT)
513-1387-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DR74-102-R
Popis
FIXED IND 1MH 270MA 3.89 OHM SMD
Podrobný popis
1 mH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 270 mA 3,89Ohm Nestandardní
Modely EDA/CAD
DR74-102-R Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
310mA
Stejnosměrný odpor (DCR)
3,89Ohm
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,299" D x 0,299" Š (7,60mm x 7,60mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,171" (4,35mm)