DR74-101-R
Číslo produktu DigiKey
283-DR74-101-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-DR74-101-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-DR74-101-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DR74-101-R
Popis
FIXED IND 100UH 860MA 383 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 860 mA 383mOhm Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DR74-101-R Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
990mA
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
383mOhm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,299" D x 0,299" Š (7,60mm x 7,60mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,171" (4,35mm)