DR73-101-R
Číslo produktu DigiKey
513-1531-2-ND - Páska a cívka (TR)
513-1531-1-ND - Řezaná páska (CT)
513-1531-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DR73-101-R
Popis
FIXED IND 100UH 730MA 527 MOHM
Podrobný popis
100 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 730 mA 527mOhm Nestandardní
Modely EDA/CAD
DR73-101-R Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
790mA
Stejnosměrný odpor (DCR)
527mOhm
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,299" D x 0,299" Š (7,60mm x 7,60mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,140" (3,55mm)