DR73-100-R
Číslo produktu DigiKey
513-1129-2-ND - Páska a cívka (TR)
513-1129-1-ND - Řezaná páska (CT)
513-1129-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DR73-100-R
Popis
FIXED IND 10UH 2.08A 65.6 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 2.08 A 65,6mOhm Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DR73-100-R Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
2,47A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
65,6mOhm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,299" D x 0,299" Š (7,60mm x 7,60mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,140" (3,55mm)