DR127-102-R
Číslo produktu DigiKey
513-1217-2-ND - Páska a cívka (TR)
513-1217-1-ND - Řezaná páska (CT)
513-1217-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DR127-102-R
Popis
FIXED IND 1MH 610MA 1.66 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 mH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 610 mA 1,66Ohm Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DR127-102-R Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
1,14A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
1,66Ohm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,492" D x 0,492" Š (12,50mm x 12,50mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,315" (8,00mm)