DR127-101-R
Číslo produktu DigiKey
283-DR127-101-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-DR127-101-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-DR127-101-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DR127-101-R
Popis
FIXED IND 100UH 1.96A 163 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 1.96 A 163mOhm Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DR127-101-R Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
3,64A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
163mOhm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,492" D x 0,492" Š (12,50mm x 12,50mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,315" (8,00mm)