DR124-120-R
Číslo produktu DigiKey
513-1432-2-ND - Páska a cívka (TR)
513-1432-1-ND - Řezaná páska (CT)
513-1432-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DR124-120-R
Popis
FIXED IND 12UH 4.1A 38 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 4.1 A 38mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DR124-120-R Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
4,96A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
38mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,492" D x 0,492" Š (12,50mm x 12,50mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,177" (4,50mm)