DR124-100-R není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Sumida America Inc.
Skladem : 400
Katalogový list
10 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 4.5 A 28mOhm max. Nestandardní