DR1050-102-R
Číslo produktu DigiKey
283-DR1050-102-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-DR1050-102-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-DR1050-102-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DR1050-102-R
Popis
FIXED IND 1MH 430MA 1.95 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 mH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 430 mA 1,95Ohm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DR1050-102-R Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
480mA
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
1,95Ohm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,413" D x 0,406" Š (10,50mm x 10,30mm)
Tolerance
±30%
Výška při usazení (max)
0,197" (5,00mm)