CB61F3A-TR1
Číslo produktu DigiKey
283-4106-2-ND - Páska a cívka (TR)
283-4106-1-ND - Řezaná páska (CT)
283-4106-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CB61F3A-TR1
Popis
FUSE BRD MNT 3A 125VAC/VDC 2SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3 A 125 V AC 125 V Stejnosměrná pojistka Montáž karty (bez provedení pro kazetu) Montáž na povrch 2-SMD, Blok s čtyřhranným koncem
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
Mfr
Doba odezvy
Rychlá reakce
Řada
Pouzdro
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vypínací proud při jmenovitém napětí
100A AC, 300A DC
Stav součásti
Aktivní
Tavení I²t
2.08
Způsob montáže
Montáž na povrch
Schvalovací agentura
CQC, cULus
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,240" D x 0,101" Š x 0,101" V (6,10mm x 2,57mm x 2,57mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.025 Ohms
Střídavé jmenovité napětí
125 V