CB61F20A-TR1
Číslo produktu DigiKey
283-CB61F20A-TR1TR-ND - Páska a cívka (TR)
283-CB61F20A-TR1CT-ND - Řezaná páska (CT)
283-CB61F20A-TR1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CB61F20A-TR1
Popis
FUSE BOARD MOUNT 20A 72VDC 2SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 A AC 72 V Stejnosměrná pojistka Montáž karty (bez provedení pro kazetu) Montáž na povrch 2-SMD, Blok s čtyřhranným koncem
Kategorie
Doba odezvy
Rychlá reakce
Mfr
Pouzdro
Řada
Vypínací proud při jmenovitém napětí
500A
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Tavení I²t
210.0
Stav součásti
Aktivní
Schvalovací agentura
cURus
Způsob montáže
Montáž na povrch
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,240" D x 0,101" Š x 0,101" V (6,10mm x 2,57mm x 2,57mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.0023 Ohms