BK1/TDC600-10-R
Číslo produktu DigiKey
BK1/TDC600-10-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BK1/TDC600-10-R
Popis
FUSE CART 10A 600VAC 8AG 1000BAG
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10A 600VAC AC Stejnosměrná pojistka Kazeta Požaduje držák
Kategorie
Střídavé jmenovité napětí
600VAC
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Doba odezvy
Rychlá reakce
Řada
Aplikace
Elektrický, Průmyslové
Balení
Hromadné balení
Schvalovací agentura
UL
Stav součásti
Aktivní
Vypínací proud při jmenovitém napětí
200A
Způsob montáže
Požaduje držák
Pouzdro
8AG, 1/4" x 1"
Typ pojistky
Kazeta
Velikost / rozměry
0,250" prům. x 1,000" D (6,35mm x 25,40mm)
Jmenovitý proud (A)
10A