BK1-S505H-3.15-R
Číslo produktu DigiKey
283-3535-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BK1-S505H-3.15-R
Popis
FUSE CERM 3.15A 600VAC 400VDC
Podrobný popis
3.15 A 600 V AC 400 V Stejnosměrná pojistka Kazeta, Keramický Požaduje držák 5mm x 20mm
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
Mfr
Doba odezvy
Pomalá reakce
Vypínací proud při jmenovitém napětí
1,5kA
Tavení I²t
43.55
Schvalovací agentura
CCC, cULus, PSE/JET, TUV
Typ pojistky
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,205" prům. x 0,787" D (5,20mm x 20,00mm)
Střídavé jmenovité napětí
600 V
Stejnosměrný studený odpor
0.031 Ohms