BK1/S501-2.5-R
Číslo produktu DigiKey
283-3290-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BK1/S501-2.5-R
Popis
FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM
Podrobný popis
2.5 A 250 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Keramický Požaduje držák 5mm x 20mm
Kategorie
Střídavé jmenovité napětí
250 V
Vypínací proud při jmenovitém napětí
1,5kA
Tavení I²t
3.9
Schvalovací agentura
BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, MITI/JET, SEMKO, VDE
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,205" prům. x 0,787" D (5,20mm x 20,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.053 Ohms