BK1/S500-1.25-R
Číslo produktu DigiKey
283-3283-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BK1/S500-1.25-R
Popis
FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.25 A 250 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Skleněný Požaduje držák 5mm x 20mm
Kategorie
Střídavé jmenovité napětí
250 V
Mfr
Doba odezvy
Rychlá reakce
Řada
Pouzdro
Balení
Hromadné balení
Vypínací proud při jmenovitém napětí
35A
Stav součásti
Aktivní
Tavení I²t
0.84
Způsob montáže
Požaduje držák
Schvalovací agentura
BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,205" prům. x 0,787" D (5,20mm x 20,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.096 Ohms