BK1/GMC-10-R
Číslo produktu DigiKey
283-BK1/GMC-10-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BK1/GMC-10-R
Popis
FUSE GLASS 10A 125VAC 5X20MM
Podrobný popis
10 A 125 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Skleněný Požaduje držák 5mm x 20mm
Kategorie
Střídavé jmenovité napětí
125 V
Mfr
Doba odezvy
Střední úder
Balení
Hromadné balení
Vypínací proud při jmenovitém napětí
200A
Tavení I²t
300.0
Schvalovací agentura
MITI, UR
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,205" prům. x 0,787" D (5,20mm x 20,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.007 Ohms