BK1/GMA-10-R
Číslo produktu DigiKey
283-3278-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BK1/GMA-10-R
Popis
FUSE GLASS 10A 125VAC 5X20MM
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 A 125 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Skleněný Požaduje držák 5mm x 20mm
Kategorie
Střídavé jmenovité napětí
125 V
Mfr
Doba odezvy
Rychlá reakce
Řada
Pouzdro
Balení
Sáček
Vypínací proud při jmenovitém napětí
200A
Stav součásti
Aktivní
Tavení I²t
280.0
Způsob montáže
Požaduje držák
Schvalovací agentura
CSA, PSE, UL
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,205" prům. x 0,787" D (5,20mm x 20,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.006 Ohms