BK/MDL-15-R
Číslo produktu DigiKey
283-2740-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BK/MDL-15-R
Popis
FUSE GLASS 15A 32VAC 3AB 3AG
Podrobný popis
15 A 32 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Skleněný Požaduje držák 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategorie
Střídavé jmenovité napětí
32 V
Hromadné balení
Vypínací proud při jmenovitém napětí
1kA
Stav součásti
Aktivní
Tavení I²t
354.0
Způsob montáže
Požaduje držák
Schvalovací agentura
CE, CSA, UL
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,250" prům. x 1,250" D (6,35mm x 31,75mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.005 Ohms