BK/MDL-12-R
Číslo produktu DigiKey
283-2739-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BK/MDL-12-R
Popis
FUSE GLASS 12A 32VAC 3AB 3AG
Podrobný popis
12 A 32 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Skleněný Požaduje držák 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Střídavé jmenovité napětí
32 V
Velikost / rozměry
0,250" prům. x 1,250" D (6,35mm x 31,75mm)