BK/MDA-20-R
Číslo produktu DigiKey
283-2726-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BK/MDA-20-R
Popis
FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 A 250 V AC 125 V Stejnosměrná pojistka Kazeta, Keramický Požaduje držák 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
Mfr
Doba odezvy
Pomalá reakce
Řada
Pouzdro
Balení
Hromadné balení
Vypínací proud při jmenovitém napětí
1,5kA AC, 10kA DC
Stav součásti
Aktivní
Tavení I²t
483.45
Způsob montáže
Požaduje držák
Schvalovací agentura
CE, CSA, UL
Typ pojistky
Barva
Černá
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,250" prům. x 1,250" D (6,35mm x 31,75mm)
Střídavé jmenovité napětí
250 V
Stejnosměrný studený odpor
0.004 Ohms