BK/MDA-12-R
Číslo produktu DigiKey
283-2723-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BK/MDA-12-R
Popis
FUSE CERAMIC 12A 250VAC 3AB 3AG
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12 A 250 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Keramický Požaduje držák 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategorie
Doba odezvy
Pomalá reakce
Mfr
Pouzdro
Řada
Vypínací proud při jmenovitém napětí
750A
Balení
Hromadné balení
Tavení I²t
125.18
Stav součásti
Aktivní
Schvalovací agentura
CE, CSA, UL
Způsob montáže
Požaduje držák
Barva
Černá
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,250" prům. x 1,250" D (6,35mm x 31,75mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.00725 Ohms
Střídavé jmenovité napětí
250 V