BK/ABC-20-R
Číslo produktu DigiKey
283-2611-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BK/ABC-20-R
Popis
FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 A 250 V AC 125 V Stejnosměrná pojistka Kazeta, Keramický Požaduje držák 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Vypínací proud při jmenovitém napětí
400A AC, 10kA DC
Tavení I²t
550.8
Velikost / rozměry
0,250" prům. x 1,250" D (6,35mm x 31,75mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.00366 Ohms
Střídavé jmenovité napětí
250 V