BK/ABC-18-R
Číslo produktu DigiKey
283-3020-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BK/ABC-18-R
Popis
FUSE CERAMIC 18A 250VAC 3AB 3AG
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
18 A 250 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Keramický Požaduje držák 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategorie
Střídavé jmenovité napětí
250 V
Vypínací proud při jmenovitém napětí
400A
Tavení I²t
400.0
Velikost / rozměry
0,250" prům. x 1,250" D (6,35mm x 31,75mm)