BK/ABC-10-R
Číslo produktu DigiKey
283-2607-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BK/ABC-10-R
Popis
FUSE CERM 10A 250VAC 125VDC 3AB
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 A 250 V AC 125 V Stejnosměrná pojistka Kazeta, Keramický Požaduje držák 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
Mfr
Doba odezvy
Rychlá reakce
Řada
Pouzdro
Balení
Hromadné balení
Vypínací proud při jmenovitém napětí
200A AC, 10kA DC
Stav součásti
Aktivní
Tavení I²t
208.8
Způsob montáže
Požaduje držák
Schvalovací agentura
CSA, UL
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,250" prům. x 1,250" D (6,35mm x 31,75mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.011 Ohms
Střídavé jmenovité napětí
250 V