B0820-2R5225-R
Číslo produktu DigiKey
283-2777-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B0820-2R5225-R
Popis
CAP 2.2F -20% +80% 2.5V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 F Superkondenzátor (EDLC) 2.5 V Radiální, Plechovka 200mOhm při 1kHz 1000h při 70°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 70°C
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
2.2 F
Velikost / rozměry
0,335" prům. (8,50mm)
Tolerance
-20%, +80%
Výška při usazení (max)
0,827" (21,00mm)
Jmenovité napětí
2.5 V
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
200mOhm při 1kHz