ACE1V3225-110-R
Číslo produktu DigiKey
283-ACE1V3225-110-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-ACE1V3225-110-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-ACE1V3225-110-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACE1V3225-110-R
Popis
CMC 11UH 300MA 2LN 500OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
11 µH @ 100 kHz 2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 500 Ohms @ 10 MHz 300mA DCR 400mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
300mA
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
400mOhm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
80V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Typ filtru
Vedení signálu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet vedení
2
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Impedance při kmitočtu
500 Ohms @ 10 MHz
Výška (max)
0,098" (2,50mm)
Indukčnost při kmitočtu
11 µH @ 100 kHz