1245HC100-RTR
Číslo produktu DigiKey
283-1245HC100-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-1245HC100-RTRCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-1245HC100-RTRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1245HC100-RTR
Popis
FUSE BRD MT 100A 125VAC 72VDC
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 A 125 V AC 72 V Stejnosměrná pojistka Montáž karty (bez provedení pro kazetu) Montáž na povrch 2-SMD, Blok s čtyřhranným koncem
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
1245HC100-RTR Modely
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
Mfr
Doba odezvy
Rychlá reakce
Řada
Pouzdro
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vypínací proud při jmenovitém napětí
500A CA, 1kA CC
Stav součásti
Aktivní
Tavení I²t
5000.0
Způsob montáže
Montáž na povrch
Schvalovací agentura
cURus, UL
Typ pojistky
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,484" D x 0,177" Š x 0,177" V (12,30mm x 4,50mm x 4,50mm)
Střídavé jmenovité napětí
125 V