PSG240F24RM
Číslo produktu DigiKey
5730-PSG240F24RM-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PSG240F24RM
Popis
DC POWER SUPPLY,24VDC,10A,50/60
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 10A
Kategorie
Napětí - výstup 1
24V
Výrobce
Eaton Electrical
Proud - výstup (max)
10A
Řada
Výkon (W)
240W
Balení
Krabice
Aplikace
ITE (komerční)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Univerzální vstup
Typ vstupu
AC
Velikost / rozměry
4,60" D x 4,76" Š x 2,76" V (116,8mm x 120,9mm x 70,1mm)
Počet výstupů
1
Schvalovací agentura
cULus
Střídavé napětí - vstup
400 ~ 500VAC