FAZ-D15/1-NA-SP
Číslo produktu DigiKey
5730-FAZ-D15/1-NA-SP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FAZ-D15/1-NA-SP
Popis
FAZ-NA 1P 15A D CURVE
Podrobný popis
Jistič Tepelný, magnetický 15A 277 V AC 48 V DC Páka Lišta DIN
Modely EDA/CAD
FAZ-D15/1-NA-SP Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (A)
15A
Střídavé jmenovité napětí
277 V
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
48 V