FAZ-C20/3-NA
Číslo produktu DigiKey
5730-FAZ-C20/3-NA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FAZ-C20/3-NA
Popis
FAZ-NA UL 489 MCB 3P 20A C CURVE
Podrobný popis
Jistič Tepelný, magnetický 20A 415 V AC 96 V DC Páka Lišta DIN
Modely EDA/CAD
FAZ-C20/3-NA Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (A)
20A
Střídavé jmenovité napětí
415 V
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
96 V