FAZ-C20/1-NA-SP
Číslo produktu DigiKey
5730-FAZ-C20/1-NA-SP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FAZ-C20/1-NA-SP
Popis
FAZ-NA 1P 20A C CURVE
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Jistič Tepelný, magnetický 20A 277 V AC 48 V DC Páka Lišta DIN
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FAZ-C20/1-NA-SP Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (A)
20A
Výrobce
Eaton Electrical
Střídavé jmenovité napětí
277 V
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
48 V