BK/GMT-15A
Číslo produktu DigiKey
283-2067-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BK/GMT-15A
Popis
FUSE INDICATING 15A 125VAC/60VDC
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15A 125VAC AC 60VDC Stejnosměrná pojistka Pojistka s indikací Požaduje držák
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
60VDC
Výrobce
Eaton - Bussmann Electrical Division
Doba odezvy
Rychlá reakce
Řada
Aplikace
Telecom
Balení
Hromadné balení
Vlastnosti
S indikací
Schvalovací agentura
UR
Vypínací proud při jmenovitém napětí
300A AC, 450A DC
Typ pojistky
Pojistka s indikací
Pouzdro
Kontrolka alarmu
Jmenovitý proud (A)
15A
Velikost / rozměry
0,688" D x 0,127" Š x 0,810" V (17,48mm x 3,23mm x 20,57mm)
Střídavé jmenovité napětí
125VAC