1658-G41-02-P10-10A
Číslo produktu DigiKey
302-1274-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1658-G41-02-P10-10A
Popis
CIR BRKR THRM 10A 240VAC 28VDC
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Jistič Tepelný 10A 240 V AC 28 V DC Reset stlačením Montáž na panel
Kategorie
Jmenovitý proud (A)
10A
Výrobce
E-T-A
Střídavé jmenovité napětí
240 V
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
28 V