1658-G21-02-P10-20A
Číslo produktu DigiKey
1658-G21-02-P10-20A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1658-G21-02-P10-20A
Popis
CIR BRKR THRM 20A 240VAC 28VDC
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Jistič Tepelný 20A 240 V AC 28 V DC Reset stlačením Montáž na panel
Kategorie
Jmenovitý proud (A)
20A
Výrobce
E-T-A
Střídavé jmenovité napětí
240 V
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
28 V