TS20100F070S
TS20100F070S
How Many Poles do you need?
TS20100F070S
Číslo produktu DigiKey
EG4686TR-ND - Páska a cívka (TR)
EG4686CT-ND - Řezaná páska (CT)
EG4686DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TS20100F070S
Popis
SWITCH SNP ACT SPST-NO 0.1A 125V
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Spínač SPST-NO Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TS20100F070S Modely
Kategorie
Typ aktuátoru
Kulatý (kolíkový plunžr)
Výrobce
E-Switch
Způsob montáže
Montáž na povrch
Řada
Provedení koncovky
Jazýček SMD (SMT)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní síla
70gf
Stav součásti
Aktivní
Provozní poloha
0,130" (3,3mm)
Obvod
SPST-NO
Přejezd pozice
0,008" (0,2mm)
Funkce přepínače
Páčkový přepínač typu Off-Mom
Mechanická životnost
3,000,000 cyklů
Jmenovitý proud (A)
100mA (AC/DC)
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Střídavé jmenovité napětí
125 V
Základní číslo produktu
Stejnosměrné jmenovité napětí
48 V