TL6150AF350QG
Číslo produktu DigiKey
141-TL6150AF350QGTR-ND - Páska a cívka (TR)
141-TL6150AF350QGCT-ND - Řezaná páska (CT)
141-TL6150AF350QGDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TL6150AF350QG
Popis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dotykový přepínač SPST-NO Horní pohon Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TL6150AF350QG Modely
Kategorie
Orientace aktuátoru
Horní pohon
Mfr
Provedení koncovky
Přívod tvaru L
Řada
Obrys
6,20mm x 6,20mm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Osvětlení
Neosvětlený
Stav součásti
Aktivní
Provozní síla
350gf
Obvod
SPST-NO
Ochrana proti vniknutí
IP67 - prachotěsný, Vodovzdorný
Funkce přepínače
Páčkový přepínač typu Off-Mom
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Jmenovitý proud kontaktu při napětí
0,05A při 12VDC
Dráha spínače
0,50mm
Typ aktuátoru
Standardní
Mechanická životnost
300,000 cyklů
Způsob montáže
Základní číslo produktu
Svislá výška aktuátoru nad deskou
3,50mm