RP8101B2M1CEBLKBLKNIL
RP8101B2M1CEBLKBLKNIL
Additional Requirements for Selecting a Switch
RP8101B2M1CEBLKBLKNIL
Číslo produktu DigiKey
EG5541-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RP8101B2M1CEBLKBLKNIL
Popis
SWITCH PUSH SPST-NO 0.125A 125V
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Tlačítkový přepínač SPST-NO Standardní Montáž na panel, Přední strana
Modely EDA/CAD
RP8101B2M1CEBLKBLKNIL Modely
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
50 V
Barva - aktuátor - krytka
Černá
Typ
Standardní
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 13,60mm prům.
Obvod
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C
Jmenovitý proud (A)
125mA (AC), 100mA (DC)
Základní číslo produktu
Střídavé jmenovité napětí
125 V