RP8100B2M1CEBLKREDNIL
RP8100B2M1CEBLKREDNIL
Additional Requirements for Selecting a Switch
RP8100B2M1CEBLKREDNIL
Číslo produktu DigiKey
EG5978-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RP8100B2M1CEBLKREDNIL
Popis
SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Tlačítkový přepínač SPST-NO Standardní Montáž na panel, Přední strana
Modely EDA/CAD
RP8100B2M1CEBLKREDNIL Modely
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
50 V
Barva - aktuátor - krytka
Červená
Typ
Standardní
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 13,60mm prům.
Obvod
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C
Jmenovitý proud (A)
125mA (AC), 100mA (DC)
Základní číslo produktu
Střídavé jmenovité napětí
125 V