RB14DE1100
RB14DE1100
Additional Requirements for Selecting a Switch
RB14DE1100
Číslo produktu DigiKey
EG5640-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB14DE1100
Popis
SWITCH ROCKER SPDT 16A 125V
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kolébkový přepínač SPDT 16A (AC) 125 V Montáž na panel, Nacvakávací
Modely EDA/CAD
RB14DE1100 Modely
Kategorie
Typ aktuátoru
Konkávní (zakřivený)
Mfr
Barva - aktuátor - krytka
Černá
Řada
Značení aktuátoru
Bez značení
Balení
Hromadné balení
Provedení koncovky
Rychlé spojení - 0,250" (6,3mm)
Stav součásti
Aktivní
Rozměry výřezu v panelu
Obdélníkový - 30,00mm x 11,00mm
Způsob montáže
Montáž na panel, Nacvakávací
Provozní teplota
-20°C ~ 65°C
Obvod
Schvalovací agentura
cULus
Funkce přepínače
Elektrická životnost
10,000 cyklů
Jmenovitý proud (A)
Základní číslo produktu
Střídavé jmenovité napětí
125 V