RB141C1100-214
RB141C1100-214
Additional Requirements for Selecting a Switch
RB141C1100-214
Číslo produktu DigiKey
EG5634-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB141C1100-214
Popis
SWITCH ROCKER SPST 15A 125V
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kolébkový přepínač SPST 15A (AC) 125 V Montáž na panel, Nacvakávací
Modely EDA/CAD
RB141C1100-214 Modely
Kategorie
Barva - aktuátor - krytka
Černá
Mfr
Značení aktuátoru
Bez značení
Řada
Typ a barva osvětlení
Žárovkový, Červená
Balení
Hromadné balení
Napětí osvětlení (jmenovité)
12VDC
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
Rychlé spojení - 0,250" (6,3mm)
Způsob montáže
Montáž na panel, Nacvakávací
Rozměry výřezu v panelu
Obdélníkový - 30,00mm x 11,00mm
Obvod
Provozní teplota
-20°C ~ 65°C
Funkce přepínače
Schvalovací agentura
cULus
Jmenovitý proud (A)
Elektrická životnost
10,000 cyklů
Střídavé jmenovité napětí
125 V