RA11131123
RA11131123
Additional Requirements for Selecting a Switch
RA11131123
Číslo produktu DigiKey
EG5618-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RA11131123
Popis
SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kolébkový přepínač SPST 10A (AC) 125 V Montáž na panel, Nacvakávací
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RA11131123 Modely
Značení aktuátoru
ON OFF (ZAP VYP), Vertikální
Provedení koncovky
Rychlé spojení - 0,187" (4,7mm)
Rozměry výřezu v panelu
Obdélníkový - 19,40mm x 13,10mm
Provozní teplota
-20°C ~ 55°C
Střídavé jmenovité napětí
125 V